Sněžnice Lightning Ascent pánské
  • Sněžnice Lightning Ascent pánské

Sněžnice MSR Lightning Ascent pánské

7 555,00 Kč
S DPH
Skladem

Lehké pánské sněžnice, které mají kovaný rám vyřezávaný vodním paprskem z hliníku 7000. Rám sněžnic poskytuje trakci v rozsahu 360° a maximální grip při minimální hmotnosti.

10202
10202
2 ks
Varianta
Mn

Lehké pánské sněžnice, které mají kovaný rám vyřezávaný vodním paprskem z hliníku 7000. Rám sněžnic poskytuje trakci v rozsahu 360° a maximální grip při minimální hmotnosti. Vysoce odolná a pevná balistická tkanina tvoří horní desku a zaručuje tak lehkost a odolnost.

 

Pánské sněžnice MSR Lightning Ascent

 

Sněžnice můžete využít i ve strmém horském terénu. Vybaveny jsou páskovým vázáním PosiLock AT s dvojhrotými mačkami - hroty DTX. Přední mačky jsou vyrobeny z odolné ocelové hroty a umožňují výborný dopředný záběr a pohyb v terénu, hroty se dobře zakusují i do zledovatělého povrchu.

 

Pánské sněžnice MSR Lightning Ascent

 

Vázání PosiLock AT je plně a snadno nastavitelné, poskytuje maximální fixaci obuvi, je odolné vůči mrazu a jednoduše se s ním manipujuje i v rukavicích. Sněžnice jsou vybaveny hrazdičkou Televator - zvedací patou pro efektivní výstup do kopce. Hrazdička se nastavuje hůlkou

 

Pánské sněžnice MSR Lightning Ascent

MSR
10202

Parametry

Šířka
20cm
Hmotnost
2,2kg
Doporučená váha člověka (sněžnice bez nástavců)
68-127kg
Doporučená váha člověka (sněžnice s nástavci)
82-136kg
Materiál
7075-T6 Aluminum
Vázání
Paragon
Velikost bot (EUR)
35-48
Typ
pánské sněžnice
Délka
76cm

Specifické reference

ean13
0040818102022

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

SURVIVAL 2 - Kurz přežití v...
1 Review(s) 

Předáme vám aktivní a praktickou formou cenné informace o tom, jak se pečlivě připravit na extrémní situace zimního přežití. Nejen, že zjistíte jak správně udržet své tělesné teplo, jakou speciální výstroj a výzbroj potřebujete do polárních oblastí, ale také se naučíte zhotovit si různé sněhové přístřešky a uvařit si jídlo v zimních podmínkách.

2 900,00 Kč
Chůze na sněžnicích
0 Review(s) 

Nasaďte si sněžnice a vyrazte s námi objevovat krásy zimní krajiny! Poznejte místa, kam se v zimě běžně nedostanete a užijte si chůzi na sněžnicích. Nezapomenutelný zimní zážitek vás neskutečně obohatí.

1 950,00 Kč