Osoba seznámená s prací ve výškách
  • Osoba seznámená s prací ve výškách
  • Osoba seznámená s prací ve výškách
  • Osoba seznámená s prací ve výškách

Osoba seznámená s prací ve výškách

Školení zaměřené na seznámení pracovníků s možnými riziky, které hrozí při práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Vaše zaměstnance připravíme na vyhodnocení rizik, tak, aby se sami neocitli při své práci v nebezpečí.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

Školení je určeno pro pracovníky BOZP (bezpečáky), vedoucí pracovníky, management a majitele firem, kteří vysílají své zaměstnance do výšek. Po absolvování našeho školení si udělají vlastní představu o úskalích, která vyplývají pro jejich zaměstnance, když je vysílají na práce ve výškách.

 

Toto školení je vhodné pro údržbáře, uklízečky, hlídače, pracovníky pohybující se na staveništích a podobné profese, aby si i oni uvědomili veškerá rizika své práce. Zaměstnanci při tomto školení do výšek nelezou, výuka probíhá teoreticky.

 

Osoba seznámená může jen ve výjimečných případech, které jsou dostatečně odůvodněny, vykonávat práce ve výškách a to za pomoci zvláštních systémů, ovšem vždy pod přímým dohledem pracovníka, který je odborně způsobilý a pověřen k provádění výškových prací.

 

Průběh programu
Zákoník práce, zákon o BOZP, legislativa zaměřená na práce ve výškách a nad volnou hloubkou, osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), rizika.

 

Pro koho je školení určeno
Školení je také určeno pro pracovníky BOZP, vedoucí pracovníky, management a majitele firem, kteří vysílají své zaměstnance do výšek. Po absolvování našeho školení si udělají vlastní představu o úskalích, která vyplývají pro jejich zaměstnance, které vysílají do výšek.

 

Podmínky splnění školení
Úspěšné absolvování písemného testu.
Podepsání prezenční listiny.

 

Lokalita
Jsme z Ústeckého kraje, ale školení děláme po celé ČR.

 

Délka trvání
Školení trvá 2 hodiny a probíhá pouze teoretická část, praktický výcvik neprobíhá.

 

Platnost školení
Certifikát platí 1 rok. Každý rok je nutné absolvovat jednodenní opakovací proškolení.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:
- jsme přímý realizátor firemního školení
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Výškový pracovník...
0 Review(s) 

Školení zaměřené na přípravu pracovníků, kteří provádí práce ve výškách a využívají při tom osobní ochranné prostředky (OOP). Díky tomuto školení BOZP, zvládnou absolventi bezpečný pohyb ve výškách a nad volnou hloubkou za pomoci záchytných systémů, zadržovacích systémů a systémů pracovního polohování.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

Výškový pracovník -...
0 Review(s) 

Školení výškových pracovníků průmyslových lezců, které je zaměřené na provádění výškových prací pomocí lanových technik, v závěsu na laně a lanového přístupu. Pracovníky naučíme správné použití zadržovacích systémů, systémů pracovního polohování, systémů zachycení pádu a systémů lanového přístupu. Naučíme je také záchranu z lana a použití záchranných systémů.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU