• TAJNÉ
  • PRO DOBRODRUHY
Vánoční balík tří mega zážitků Hotrock
Nové
  • Vánoční balík tří mega zážitků Hotrock
  • Vánoční balík tří mega zážitků
  • Vánoční balíček zážitků
  • Vánoční balíček zážitků

Vánoční balík tří mega zážitků

2 799,00 Kč
S DPH

Nevíte jaké vybrat dárky k Vánocům? Každoroční stres je tu a nápady nepřicházejí? Známe to, u nás je to stejné. Hmm, co takhle zkusit balík tří mega zážitků v jednom?  

 

VAN01
VAN01
994 ks
Mn

Vyřešte vánoční dárky pro celou rodinu.

 

Tento vánoční balík tří mega zážitků obsahuje Slaňování, Sestup do nitra země a Kurz via ferrat s lokalitou dle vlastního výběru. Náš balíček top zážitků vám pomůže rychle vyřešit dárky pro celou rodinu.

 

Vánoční dárky - Kurz via ferrat

 

To vše za skvělou cenu!

 

Je to alchymie. Sáhodlouze jsme vybírali 3 zážitky, sami je otestovali a následně je namíchali v přesně stanovené dávce a ještě přísněji střeženém čase. Nyní je hotovo.  
S naším balíkem tří mega zážitků pořádně ušetříte. No sami se přesvědčte. Pokud byste zážitky kupovali samostatně, zaplatili byste mnohem víc.  

 

Vánoční balíček zážitků - slaňování

 

Co je v balíkovém mixu?

 

Jako první tajnou ingrediencí jsme vybrali Slaňování. Tento zážitek obdarovanému navodí krásný vzdušný pocit svobody. A až poprvé dokáže slanit a dotkne se opět pevné země, endorfin mu vystříkne i z uší.

 

Druhou tajnou přísadou je návštěva jeskyní - lezení, soukání, plazení. Sestup do nitra země obdarovaného doslova očaruje. Ano, to je to správné slovo, ty pocity se těžko popisují.

 

Posledním střípkem je Kurz via ferrat s lokalitou dle vlastního výběru. Ano přesně tak, můžete si zvolit jednu ze čtyř možných lokalit, kam s naším instruktorem půjdete. Tento dárek opravdu potěší!

 

» 1x Kurz lezení na via ferraty (lokalita dle vlastního výběru: Děčín, Sasko, Slánská hora nebo Lužické hory) - původní cena 1 199 Kč.
» 1x Slaňování - původní cena 1 000 Kč.
» 1x Sestup do nitra země - původní cena 1 499 Kč
» Služby instruktora, teoretická výuka, zapůjčení veškerého technického vybavení.

 

Vánoční dárky - balíček zážitků - Sestup do nitra země

 

Zážitky lze také zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 200 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

 

databaze-via-ferraty-3.png

VAN01
994 ks

Parametry

Lokalita
Ústecký kraj
Pro koho
Dárky pro ženy, Dárky pro muže

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Kurz jízdy na kajaku
0 Review(s) 

Staňte se kajakářem a zkuste jízdu na kajaku na vlastní kůži! Neposedná dravá voda, řada vln a spousta peřejí na vás už čekají. Naučíte se základy pádlování, náklonů, ale i bezpečnosti na řece. Divoká voda je zárukou skvělých zážitku a krásných vzpomínek.

1 950,00 Kč
Kurz skalního lezení
0 Review(s) 

Kurz skalního lezení vás dokonale odreaguje a vyčistí vám hlavu. Během pěti až šesti hodin lezení na skalách s instruktorem budete myslet jen na hloubku pod sebou a na to, jak se pevně držet skály. Osvojíte si správné navazování, základy pohybu na skále, jištění i slaňování. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Náročnost kurzu vždy uzpůsobíme vaší lezecké úrovni.

2 400,00 Kč
Via ferraty v Sasku
2 Review(s) 

Nemusíte být horolezec, a přesto můžete zdolávat extrémně exponované, avšak bezpečně zajištěné železné cesty. Vydejte se na via ferraty do Saského Švýcarska a objevte krásy tohoto adrenalinového dobrodružství! Prožijte neopakovatelné zážitky nejen z cesty na vrchol po via ferratě, ale také z nádherných výhledů.

1 199,00 Kč
Via ferraty pro děti
0 Review(s) 

Máte rádi dobrodružství v přírodě a rádi byste se o něj podělili se svými malými neposedy? Pak společně vyzkoušejte a naučte své děti aktivní činnosti při zajištěném lezení via ferrat! Lezení via ferrat v překrásném prostředí pískovcové krajiny Českosaského Švýcarska jistě nadchne nejen vás, ale určitě i vaše malé ratolesti. Skvělý zážitek pro aktivní rodiče a děti od 8 let.

1 600,00 Kč