Přilba Petzl Boreo
  • Přilba Petzl Boreo
  • Přilba Petzl Boreo

Přilba Petzl Boreo

1 391,00 Kč
S DPH
Skladem

Petzl Boreo je velice pevná přilba, která skvěle poslouží všem horolezcům alpinistům, lezcům na via ferraty, speleologům a je vhodná i na další vertikální aktivity.

A042AA00
A042AA00
28 ks
Varianta
Mn

Petzl Boreo je velice pevná přilba, která skvěle poslouží všem horolezcům alpinistům, lezcům na via ferraty, speleologům a je vhodná i na další vertikální aktivity. Vůči čelnímu, zadnímu i bočnímu nárazu má přilba zesílenou ochranu. Přilba skvěle kryje celou hlavu díky její kompaktnosti a hybridní konstrukci. Přilba Petzl Boreo je velice pohodlná, skvěle sedí na hlavě a má velké větrací otvory, které zajišťují odvětrávání.

 

Přilba Petzl Boreo

 

Přilba má skořepinu z ABS a je odolná vůči nárazům a oděru. Díky ochraně hlavy EPS (polystyren) pěnou, přilba skvěle pohlcuje případné nárazy z horní strany. Pěnová výstelka tlumí nárazy z boční, čelní a zdaní strany. Velice měkký hlavový pásek, dokonale odpovídá tvaru hlavy a pro skladování a přepravu se skládá do skořepiny.

 

Přilba Petzl Boreo

 

Přilba lze využít na spoustu outdoorových aktivity, ideální je na via ferraty, horolezectví, alpinismus, speleologii či canyoning. Na přilbu Petzl Boreo lze pomocí 4 klipů připevnit čelovku. Další výhodou je možnost namontování ochranného štítu Vizion. 

 

Přilba Petzl Boreo

 

» Hmotnost: 285 g
» Velikost: S/M (48 - 58 cm), M/L (53 - 61 cm)
» Barva: bílá, modrá, malinová, zelená

Petzl
A042AA00

Parametry

Hmotnost
285g
Materiál
ABS, EPP, EPS
Certifikace
CE EN 12492, UIAA
Typ
univerzální horolezecká přilba
Velikost
48 - 58cm

Specifické reference

ean13
3342540820029

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat