Sport Merino 2 litry
  • Sport Merino 2 litry

Teal Sport Merino 2 litry

430,00 Kč
S DPH
Skladem

Prací gel je určen na vlnu a funkční textil z merino vlny je na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů s neutrálním pH a lanolinem pro nejšetrnější praní vlněných oděvů a funkčního prádla z merinovlny.

09080T
09080T
12 ks
Varianta
Mn

Prací gel je určen na vlnu a funkční textil z merino vlny je na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů s neutrálním pH a lanolinem pro nejšetrnější praní vlněných oděvů a funkčního prádla z merinovlny. Bez parfemace a enzymů, nepodráždí ani velmi ciltlivou pokožku. Nenaruší vlněné vlákno. Lanolín pomáhá zachovat přirozené vlastnosti vlny: tepelně izolační a termoregulační funkci, odpuzování vlhkosti a pohlcování pachů. Vlna je díky svým přirozeným vlastnostem skvělý materiál pro funkční prádlo a sportovní textil. Ve vlně obsažený lanolín, který vyměšují mazové žlázy ovcí, přirozeně chrání vlnu před vlhkem, nečistotami, bakteriemi a plísněmi.

 

Složení: 5-15% extract z mýdlových ořechů, neionický tenzid rostlinného původu, lanolin, < 5% chelatační čínidlo (EDDS), líh, xantanová guma, benzoan sodný

 

Produkty neobsahují: ropné látky, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

 

Určeno pro: nejšetrnější praní vlněných oděvů a funkčního prádla z merino vlny. Lanolin pomáhá zachovat přirozené vlastnosti vlny: tepelně izolační a termoregulační funkci, odpuzování vlhkosti a pohlcování pachů. Bez parfemace a enzymů, nepodráždí cilivou pokožku. Nenaruší vlněné vlákno.

TEAL
09080T

Parametry

Hmotnost
2050 g
Objem
2 ml
Forma balení
2 litrové sáčky v papírové krabici
Počet dávek - až
66
Vyrobeno v ČR
ano
určeno na praní těchto materiálů
vlněných oděvů a funkčního prádla z merino vlny

Specifické reference

ean13
8594165009081

Žádné recenze.