Sport Neutral 2 litry
  • Sport Neutral 2 litry

Teal Sport Neutral 2 litry

391,00 Kč
S DPH
Skladem

Prací gel je určen na funkční textil je na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken, mikrovláken, membránových materiálů a bavlnu.

09050T
09050T
15 ks
Varianta
Mn

Prací gel je určen na funkční textil je na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken, mikrovláken, membránových materiálů a bavlnu. Bez parfemace, nepodráždí ani velmi citlivou pokožku.

 

Složení:
» 5-15% extract z mýdlových ořechů
» neionický tenzid rostlinného původu
» 5% chelatační čínidlo (EDDS)
» líh
» xantanová guma
» benzoan sodný.

 

Produkty neobsahují: ropné látky, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

 

Určeno pro: nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken či mikrovláken, membránových materiálů a bavlny. Spolehlivě odstraní  nečistoty, avšak plně zachovává funkčnost všech speciálních materiálů používaných na součastné sportovní oblečení.Nezanechává v prádle zbytky pracího prostředku, které zanášejí dutá vlákna a také dráždí pokožku. Bez parfemace, vhodný i pro ciltivou pokožku.

TEAL
09050T

Parametry

Hmotnost balení
2050 g
Objem
2 ml
Forma balení
2 litrové sáčky v papírové krabici
Počet dávek - až
66
Vyrobeno v ČR
ano
určeno na praní těchto materiálů
funkčního textilu z dutých vláken, mikrovláken, membránových materiálů a bavlny

Specifické reference

ean13
8594165009050

Žádné recenze.