Horolezecký workshop

Rádi byste své zaměstnance vzali do skal? Výborný nápad! Při horolezeckém workshopu vás naučíme, jak bezpečně lézt, jistit i slaňovat. A k tomu si užijeme příjemný den strávený ve skalách a spoustu zábavy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Budoucí horolezci a horolezkyně, máme pro vás jedinečnou příležitost zúčastnit se našeho horolezeckého workshopu určeného pro firmy a strávit krásný den ve skalách.

 

Průběh programu
Těšit se můžete na zdolávání skalních vrcholů. Ovšem ještě předtím než se do toho pustíme, bude třeba projít úvodním teoretickým blokem, kde vás seznámíme se základy skalního lezení, bezpečnostními pravidly, a poté přejdeme k praktické části nácviku a samotnému lezení. Následně si natrénujeme bezpečné jištění a na závěr si vyzkoušíme slaňování.

 

Aktivity:
» základy skalního lezení
» nácvik jištění
» slaňování.

 

Dle časových možností je možné aktivity různě nakombinovat, některé ubrat, či zakomponovat do programu další z nabízených aktivit.
Vybrat si můžete ze sekce Zábavné atrakce.

 

Fyzická náročnost:
Skalní lezení není úplně snadným sportem a tak je třeba počítat s určitou fyzickou náročností. Ovšem obtížnost tohoto workshopu lze přizpůsobit dle fyzických možností účastníků. 

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:
- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Workshop zaměřený na...
0 Review(s) 

Přihlaste své zaměstnance na náš workshop, který je zaměřen na bezpečnost práce. Zaměstnanci se vyvarují monotónní přednášce a budou plně zapojeni do školení, které bude probíhat interaktivní formou. Během proškolení se dozví spoustu potřebných informací z oblasti BOZP. A nebo také o výškových pracích.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Workshop na rozvoj...
0 Review(s) 

Rádi byste u svých zaměstnanců podnítili kreativitu a tvůrčí myšlení pro řešení složitějších úkolů? Svěřte váš pracovní tým pod naše velení a v rámci workshopu zacílíme právě na rozvoj těchto dovedností. A samozřejmě se postaráme i o zábavu.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU