Dětská čelovka Petzl Tikkid
  • Dětská čelovka Petzl Tikkid

Dětská čelovka Petzl Tikkid

659,00 Kč
S DPH
Skladem

Čelovka Petzl Tikkid je určena dětem od 3 let. Velice jednoduše se používá a disponuje světelným paprskem, který nabízí pohodlné světlo pro hraní si uvnitř domu, venku nebo pro čtení.

E091BA00
E091BA00
30 ks
Varianta
Mn

Čelovka Petzl Tikkid je určena dětem od 3 let. Velice jednoduše se používá a disponuje světelným paprskem, který nabízí pohodlné světlo pro hraní si uvnitř domu, venku nebo pro čtení. Čelovka má hlavový pásek, který se při zatažení uvolní, má bezpečnostní pojistku proti uškrcení. Pro bezpečí dětí má čelovka šroubkem zajištěný přístup k bateriím, tak, aby se děti k nim nedostaly a nebyly vystaveny nebezpečí spolknutí baterií.

 

Tato dětská čelovka Petzl Tikkid má tři režimy svícení - vysoká intenzita (hraní venku či uvnitř), mírné svícení (čtení) a režim blikání (světelný výkon 20 lumenů - viditelný z dálky). Výkon 20 lumenů nepředstavuje pro děti nebezpečí, chrání citlivé mladé oči. Čelovka se velice snadno ovládá jedním tlačítkem a po hodině svícení se automaticky vypne, aby se šetřily baterie. Petzl Tikkid se dodává se třemi bateriemi typu AAA a k čelovce je možno dokoupit dobíjecí akumulátor Petzl Core.

 

» Barva: modrá, růžová
» Hmotnost: 80 g
» Tři režimy svícení: vysoká intenzita, mírné svícení, režim blikání
» Výkon světla: 20 lumen
» Dosvit: 7 m
» Energie: 3x baterie typu AAA / LR03 (součást balení) nebo dobíjecí akumulátor Petzl Core (není součástí balení)
» Vodotěsnost: IP X4

Petzl
E091BA00

Parametry

Hmotnost
80g
Certifikace
CE, CPSIA
Počet LED
1
Režim svícení
3
Doba svícení
61, 160 h
Dosvit
7, 3m
Světelný výkon
20, 4lm
Zdroj
3xAAA/LR03 (možno Ni-Mh, Lithium), CORE
Světelný tok
20, 4lm

Specifické reference

ean13
3342540819771

Žádné recenze.