Čelovka Petzl Nao Plus
  • Čelovka Petzl Nao Plus

Čelovka Petzl Nao Plus

4 459,00 Kč
S DPH
Skladem

Petzl Nao Plus je čelovka, která nabízí kompaktní, inteligentní, připojitelné a dobíjecí řešení pro všechny cyklisty, běžce, alpinisty a další outdoorové nadšence.

E36AHR 2B
E36AHR 2B
13 ks
Mn

Petzl Nao Plus je čelovka, která nabízí kompaktní, inteligentní, připojitelné a dobíjecí řešení pro všechny cyklisty, běžce, alpinisty a další outdoorové nadšence. Během aktivit si díky aplikaci MyPetzl, kterou nainstalujete do většiny nových smartphonů a tabletů, můžete velice jednoduše zkontrolovat kolik zbývá baterie, jak dlouho ještě bude čelovka svítit a také můžete upravovat nastavení výkonu a výdrže. Čelovka se připojuje s mobily či tablety pomocí Bluetooth, má čtyři přednastavené profily v aplikaci MyPetzl - trailrunning, mountaineering, backpacking, trekking).

 

Čelovka Petzl Nao Plus vydrží svítit až 12 hodin, dle zvoleného režimu. Čelovka má také záložní světlo 15 lumenů, které vydrží svítit až 2 hodiny. Čelovka má kombinovaný kužel světla se širokým kuželem pro osvětlení blízkého okolí a úzkým zaostřeným kuželem pro daleký dosvit. Na hlavě drží velice pevně a velikost se nastavuje nastavitelným páskem. Aby se čelovka uvnitř batohu či kapsy samovolně nezapnula, disponuje funkcí zámku Lock, díky které se čelovka nebudete zbytečně vybíjet. Dobíjecí akumulátor je součástí a nabíjí se pomocí standardního micro USB portu. 

 

» Barva: černo-bílo-červená
» Hmotnost: 185 g
» Výkon světla: 750 lumen
» Dosvit: 140 m
» Energie: LI-Ion akumulátor s kapacitou 2 600 mAh (součást balení)
» Voděodolnost: IP X4

Petzl
E36AHR 2B

Parametry

Hmotnost
185g
Certifikace
CE, FCC, IC, ARIB
Počet LED
2+senzor
Režim svícení
Reactive / Constant
Doba svícení
1,5 - 12h
Dosvit
85 - 140m
Světelný výkon
120 - 750lm
Zdroj
LI-Ion akumulátor
Kapacita
2600mAh
Světelný tok
120 - 750lm

Žádné recenze.