Čelovka Petzl Myo RXP
  • Čelovka Petzl Myo RXP

Čelovka Petzl Myo RXP

2 126,00 Kč
S DPH
Skladem

Petzl Myo RXP je programovatelná čelovka s velice výkonnou LED diodu, která má zaostřený paprsek pro daleký dosvit a širokoúhlá čočka dokáže rozptýlit paprsek pro osvětlení blízkého okolí.

E87AHB C
E87AHB C
2 ks
Mn

Petzl Myo RXP je programovatelná čelovka s velice výkonnou LED diodu, která má zaostřený paprsek pro daleký dosvit a širokoúhlá čočka dokáže rozptýlit paprsek pro osvětlení blízkého okolí. Čelovka je skvěle přizpůsobena pro vytrvalostní outdoorové aktivity. Čelovka má oproti předchozímu modelu zvýšený světelný výkon a lze pro každý ze tří základních režimů svícení naprogramovat intenzitu z deseti různých výkonů dle toho, zda chcete co delší výkon nebo delší dobu svícení.

 

Vzadu čelovky se nachází bateriové pouzdro na 3 tužkové baterie typu AA. Při 70% a 90% vybití baterií upozorní indikátor stavu, že je potřeba dobít/vyměnit baterie. V případě, že se baterie téměř vybijí, systém čelovky se automaticky přepne do záložního režimu. V režimu Boost dokáže čelovka svítit se světelným výkonem až 370 lumenů, v režimu maximálního svícení je světelný výkon 280 lumenů. Čelovka Petzl Myo RXP je odolná vůči stříkající vodě a další výhodou této čelovky je, že pokud je tělo svítilny na doraz v horní naklápěcí poloze, tak jsou přepínače zajištěny proti stisknutí

 

» Barva: oranžová
» Hmotnost: 175 g
» Výkon světla: 370 lumen v režimu Boost nebo 280 v režimu maximální svícení
» Dosvit: 105 m
» Energie: 3x baterie typu AA/LR06 (součástí balení)
» Voděodolnost: IP X4

Petzl
E87AHB C

Parametry

Hmotnost
175g
Certifikace
CE
Počet LED
1
Režim svícení
3
Doba svícení
max 40 / min 2 h
Dosvit
max 105m
Světelný výkon
max 370 / min 30lm
Zdroj
3xAA/LR6 alkalické, lithiové, Ni-MH, Ni-Cd

Žádné recenze.