Závodní den na okruhu
  • Závodní den na okruhu
  • Závodní den na okruhu
  • Závodní den na okruhu
  • Závodní den na okruhu

Jízda na okruhu - Impreza STI vs Lancer EVO

3 299,00 Kč
S DPH

Chtěli jste si někdy vyzkoušet pořádnou jízdu na okruhu a neměli jste možnost? Nyní se můžete projet ve dvou závodních speciálech a užít si pořádnou dávku adrenalinu. Řídit budete závodní speciály Subaru Impreza WRX STI se silou 350 koní a Mitsubishi Lancer EVO, který disponuje silou 500 koní.

AM0025-1
AM0025-1
1000 ks
Lokalita
Počet kol
Mn

Chtěli jste si někdy vyzkoušet pořádnou jízdu na okruhu a neměli jste možnost? Nyní se můžete projet ve dvou závodních speciálech a užít si pořádnou dávku adrenalinu. Řídit budete závodní speciály Subaru Impreza WRX STI se silou 350 koní a Mitsubishi Lancer EVO, který disponuje silou 500 koní. Zážitek probíhá na uzavřeném polygonu, kde si jízdu v každém z vozů užijete na plný pecky. V obou speciálech pojedete dle vybrané varianty stejný počet kol (2+2 nebo 4+4) a dokonale budete moci porovnávat skvělé závodní vlastnosti těchto vozů.

 

Závodní den na okruhu

 

Máme vždy něco navíc:
» neplatíte žádnou kauci
» instruktor se vším pomůže a poradí
» budete řídit 2 závodní speciály
» možnost dvou spolujezdců.

 

Závodní den na okruhu

 

Náročnost:
Účastník musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek. Dále musí účastník před jízdou předložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a vytištěný voucher. Pokud vám ještě není 18 let, nejste-li vlastníky řidičského oprávnění nebo nesplňujete jiné požadavky, může vás na místě svézt profesionální řidič a vy si tak užijete jízdu z pozice spolujezdce.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Řízení závodního speciálu Subaru Impreza WRX STI a Mitsubishi Lancer EVO na vámi vybraný počet kol (2+2 nebo 4+4, 1 kolo = cca 1,4 km) na uzavřeném polygonu.
Pohonné hmoty.
Instruktáž a seznámení s vozidly (nepočítá se do doby zážitku).

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Dopravu na místo konání.
Videozáznam (lze dokoupit na místě včetně Micro SDHC karty 16GB za 449 Kč).
Občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní oblečení a boty s co nejužší podrážkou.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Doprovod smí na polygon, ale není pro něj zajištěno žádné zázemí.

DÉLKA ZÁŽITKU

40 minut včetně odbavení.

SEZÓNA

Od dubna do října.

MÍSTO KONÁNÍ

Brno.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz minimálně 14 dní předem.

POZNÁMKA

Jízdy probíhají pouze v předem vypsané termíny, kterým je nutné se přizpůsobit.
V ceně zážitku je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu (na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč).
Vozy se mohou z technických důvodů měnit. V případě poruchy jednoho z vozů bude přistaven speciálně upravený Renault Megane RS Trophy nebo bude nabídnut jiný termín.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Závodní den na okruhu

 

Na začátku celého zážitku proběhne instruktáž, kde vám bude vysvětleno řízení vozů a jak se k nim chovat. Poté usednete za volant a na místě spolujezdce s vámi pojede instruktor, který vás po celou dobu zážitku bude doprovázet a radit tak, abyste si jízdu naplno vychutnali. Následně usednete za volant druhého vozu a užijete si druhou jízdu. Chcete mít na jízdu památku? Žádný problém, zážitek lze zdokumentovat na kameru GoPro, která je umístěna ve vozech a vy si tak můžete nechat udělat video z vašeho zážitku. Cena videozáznamu včetně paměťové karty je 449 Kč a platí se na místě.

 

Co takhle si užít zážitek spolu s vašimi kamarády či rodinou? Do obou vozů s sebou můžete vzít až 2 spolujezdce! Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299 Kč/vůz a platí se na místě.

 

Zkuste také kombinaci FORD MUSTANG SHELBY GT500 vs CHEVROLET CORVETTE C7.

AM0025-1
1000 ks

Parametry

Lokalita
Jihomoravský kraj
Pro koho
Dárky pro muže

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Jízda ve Ferrari 458 Italia
0 Review(s) 

Snad každý se někdy chtěl projet v rudém italském monstru, kterým Ferrari 458 Italia zaručeně je. Nyní máte příležitost užít si skvělý zážitek a řídit Ferrari s motorem o objemu 4,5 litru, které zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h v podstatě během okamžiku, za pouhé 3,4 vteřiny.

2 499,00 Kč
Jízda v Porsche 911 Carrera...
0 Review(s) 

Vyzkoušejte si řízení skvělého německého Porsche, které vás uchvátí hned na první pohled. Porsche 911 Carrera GT3 (997.1) je vůz s objemem motoru 3,4 litru a řazení zajišťuje automatická sekvenční převodovka a pohon tohoto německého sportovního vozu je 4x4.

1 699,00 Kč