Lamborghini vs Ferrari
  • Lamborghini vs Ferrari
  • Lamborghini vs Ferrari
  • Lamborghini vs Ferrari
  • Lamborghini vs Ferrari

Lamborghini vs Ferrari

4 899,00 Kč
S DPH

Řízení dvou supersportů v jeden den? Ano, tento zážitek je pro vás připraven v podobě jízdy v Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera a v rudém Ferrari 458 Italia.

AM0022-1
AM0022-1
1000 ks
Lokalita
Mn

Řízení dvou supersportů v jeden den? Ano, tento zážitek je pro vás připraven v podobě jízdy v Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera a v rudém Ferrari 458 Italia. Budete moci porovnat dva supersporty a vychutnáte si sílu, kterou nabízejí. Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera nabízí zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 3,9 vteřiny, Ferrari 458 Italia zvládne stejné zrychlení dokonce za 3,4 vteřiny. Oba vozy nabízejí sílu více než 500 koní, takže vás pořádně zatlačí do sedačky. Vyzkoušejte si tento jedinečný zážitek a ukažte, jak dokážete zkrotit dvě nadupané káry, které dokáží jet rychlostí přeš 300 km/h. Aby byl zážitek co nejdokonalejší, probíhá jízda po běžné pozemní komunikaci a po dálnici.

 

Ferrari 458 Italia

 

Máme vždy něco navíc:
» neplatíte žádnou kauci
» instruktor je vždy připraven poradit
» budete řídit 2 supersporty - Lamborghini a Ferrari
» vychutnáte si sílu více než 500 koní.

 

Zážitková jízda Praha - Lamborghini vs Ferrari

 

Náročnost:
Účastník musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek. Dále musí účastník před jízdou předložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a vytištěný voucher. Pokud vám ještě není 18 let, nejste-li vlastníky řidičského oprávnění nebo nesplňujete jiné požadavky, může vás na místě svézt profesionální řidič a vy si tak užijete jízdu z pozice spolujezdce.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Řízení vozu Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera a řízení vozu Ferrari 458 Italia v celkové délce cca 40 minut - 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km) v každém z vozů.
Pohonné hmoty.
Instruktáž a seznámení s vozidly (nepočítá se do doby zážitku).

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Dopravu na místo konání.
Videozáznam (lze dokoupit na místě včetně Micro SDHC karty 16GB za 449 Kč/vůz).
Občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní oblečení a boty s co nejužší podrážkou.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Doprovod je možný, může počkat v prostoru areálu dodavatele.

DÉLKA ZÁŽITKU

40 minut.

SEZÓNA

Od dubna do října.

MÍSTO KONÁNÍ

Praha.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz minimálně 14 dní předem.

POZNÁMKA

Obě jízdy je nutné uskutečnit ve stejném termínu.
V ceně zážitku je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu (na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč/vůz).
Vozy se mohou z technických důvodů měnit, pokud tak nastane, dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Ferrari 458 Italia

 

Na začátku celého zážitku proběhne instruktáž, kde vám bude vysvětleno řízení vozů a jak se k nim chovat. Poté usednete za volant a na místě spolujezdce s vámi pojede instruktor, který vás po celou dobu zážitku bude doprovázet a radit tak, abyste si jízdu naplno vychutnali. Následně usednete za volant druhého vozu a užijete si druhou jízdu. Chtěli byste videozáznam z jízdy? Žádný problém, zážitek lze zdokumentovat na kameru GoPro, která je umístěna ve voze a vy si tak můžete nechat udělat video z vašeho zážitku. Cena videozáznamu včetně paměťové karty je 449 Kč/vůz a platí se na místě.

 

Vychutnejte si i další zážitek, kterým je JÍZDA V MCLAREN 570S.

AM0022-1
1000 ks

Parametry

Lokalita
Praha
Pro koho
Dárky pro muže

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Jízda ve Ferrari 458 Italia
0 Review(s) 

Snad každý se někdy chtěl projet v rudém italském monstru, kterým Ferrari 458 Italia zaručeně je. Nyní máte příležitost užít si skvělý zážitek a řídit Ferrari s motorem o objemu 4,5 litru, které zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h v podstatě během okamžiku, za pouhé 3,4 vteřiny.

2 499,00 Kč
Jízda v Lamborghini...
0 Review(s) 

Snili jste někdy řídit drahé a super rychlé auto? Máme pro vás zážitek, kde si můžete užít parádní jízdu v luxusním Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera, ve kterém si vychutnáte sílu tohoto rychlého automobilu.

2 499,00 Kč