Jízda v Subaru Impreza WRX STI
  • Jízda v Subaru Impreza WRX STI
  • Jízda v Subaru Impreza WRX STI

Jízda v Subaru Impreza WRX STI

1 699,00 Kč
S DPH

Subaru Impreza WRX STI vás díky špičkovému výkonu s parametry, které jsou vyladěné v závodech rallye, uchvátí na hned první pohled.

AM0016-1
AM0016-1
1000 ks
Lokalita
Mn

Subaru Impreza WRX STI vás díky špičkovému výkonu s parametry, které jsou vyladěné v závodech rallye, uchvátí na hned první pohled. Díky pohonu všech kol se automobil výborně ovládá a budete nad ním mít perfektní kontrolu. Vyzkoušejte si jaké to je řídit vůz, který disponuje maximální rychlostí 260 km/h a dokonale vás zatlačí do sedačky. Subaru Impreza WRX STI je vozidlo, které si klade za důraz jak aktivní, tak i pasivní bezpečnost. Pevná karoserie a skvělá kontrola jsou další vlastnosti, kterými tento vůz disponuje. Aby byl zážitek co nejdokonalejší, probíhá jízda po běžné pozemní komunikaci a po dálnici.

 

Zážitková jízda v Subaru Impreza WRX STI 2018

 

Co vás během zážitku čeká
» možnost dvou dalších spolujezdců
» profesionálně vyškolení instruktoři
» splníte si svůj sen - řídit supersport
» zažijete rychlou jízdu v rallye vozu.

 

Náročnost
Účastník musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek. Dále musí účastník před jízdou předložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a vytištěný voucher. Pokud vám ještě není 18 let, nejste-li vlastníky řidičského oprávnění nebo nesplňujete jiné požadavky, může vás na místě svézt profesionální řidič a vy si tak užijete jízdu z pozice spolujezdce.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Řízení vozu Subaru Impreza WRX STI v délce cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km).
Pohonné hmoty.
Instruktáž a seznámení s vozidlem (nepočítá se do doby zážitku).

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Dopravu na místo konání.
Videozáznam (lze dokoupit na místě včetně Micro SDHC karty 16GB za 449 Kč).
Občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní oblečení a boty s co nejužší podrážkou.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Možnost až dvou spolujezdců (každý spolujezdec platí poplatek 299 Kč). Doprovod, který nebude spolujezdcem může počkat v areálu dodavatele.

DÉLKA ZÁŽITKU

20 minut včetně odbavení.

SEZÓNA

Od dubna do října.

MÍSTO KONÁNÍ

Praha.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz minimálně 14 dní předem.

POZNÁMKA

V ceně zážitku je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu (na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč).
Vozy se mohou z technických důvodů měnit, pokud tak nastane, dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Jízda v Subaru Impreza WRX STI

 

Na začátku celého zážitku proběhne instruktáž, kde vám bude vysvětleno řízení vozu a jak se k němu chovat. Poté usednete za volant a na místě spolujezdce s vámi pojede instruktor, který vás po celou dobu zážitku bude doprovázet a radit tak, abyste si jízdu naplno vychutnali. Chtěli byste videozáznam z jízdy? Žádný problém, zážitek lze zdokumentovat na kameru GoPro, která je umístěna ve voze a vy si tak můžete nechat udělat video z vašeho zážitku. Cena videozáznamu včetně paměťové karty je 449 Kč a platí se na místě.

 

Vezměte s sebou kamarády a povozte je v Subaru Impreza WRX STI. Zážitek si můžete užít společně až se dvěma dalšími spolujezdci a to za poplatek 299 Kč za jednoho (platí se na místě).

 

JÍZDA VE VOZE FORD MUSTANG SHELBY GT500 je další možností řízení supersportu.

AM0016-1
1000 ks

Parametry

Lokalita
Praha
Pro koho
Dárky pro muže

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Bagrování
0 Review(s) 

Ponořte se opět do svých dětských snů a naostro si vyzkoušejte práci s bagrem. Usedněte za tento velký stroj a svými vlastními silami vybagrujete hromadu zeminy.

2 199,00 Kč
Jízda ve Ferrari 458 Italia
0 Review(s) 

Snad každý se někdy chtěl projet v rudém italském monstru, kterým Ferrari 458 Italia zaručeně je. Nyní máte příležitost užít si skvělý zážitek a řídit Ferrari s motorem o objemu 4,5 litru, které zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h v podstatě během okamžiku, za pouhé 3,4 vteřiny.

2 499,00 Kč
Jízda v Lamborghini...
0 Review(s) 

Snili jste někdy řídit drahé a super rychlé auto? Máme pro vás zážitek, kde si můžete užít parádní jízdu v luxusním Lamborghini Gallardo 570-4 Superleggera, ve kterém si vychutnáte sílu tohoto rychlého automobilu.

2 499,00 Kč