Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce
  • Jízda na čtyřkolce

Jízda na čtyřkolce

1 500,00 Kč
S DPH

Máte rádi adrenalin v žilách? Potom je tento zážitek stvořen přímo pro vás! Při extrémní jízdě na čtyřkolce na vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše, co 4x4 čtyřkolka pod vaším vedením dokáže.

AM0004-1
AM0004-1
999 ks
Počet osob
Doba trvání
Mn

Pokud máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek stvořen přímo pro vás. Při extrémní jízdě na čtyřkolce se těšte na nevšední zážitek z jízdy, kterou jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše, co 4x4 čtyřkolka pod vaším vedením dokáže. Zažijete průjezdy vodou i blátem, výjezdy, sjezdy, průjezd motokrosovou dráhou, uměle vytvořený drsný terén „pískovny“ a pokud toho nebudete mít dost, při druhé hodince vás čeká terén bývalého vojenského tankodromu. Pokud náhodou v drsném terénu zapadnete, budete okamžité vyproštěni. Ničeho se nebojte, toto je zcela běžnou součástí extrémní jízdy. K dispozici jsou až čtyři čtyřkolky, vezměte kamarády a užijte si jízdu ve skupince.

 

Jízda na čtyřkolce

 

Máme vždy něco navíc:
» instruktor je vám během jízdy k dispozici
» čtyřkolku se naučí ovládat i úplný začátečníci
» pokud nevlastníte řidičský průkaz, lze domluvit jízdu v soukromých tereních prostorech.

 

Zážitek hízda na čtyřkolce

 

Náročnost:
Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku vám bude vše plně vysvětleno. Stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4. Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem, není vhodné pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat jak majitelé řidičských oprávnění sk. B, tak i osoby bez tohoto oprávnění (jízda v soukromých terénních prostorech).

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyManGladiator), zapůjčení helmy, palivo, průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před vámi, údržbu stroje po uskutečnění zážitku prováděnou instruktorem – omytí, promazání, doplnění paliva apod, při první hodině se jezdí terén motokrosové dráhy a drsný terén „pískovny střelnice“, terén vzdáleného tankodromu je možný při druhé hodině jízdy (nutno zakoupit 2 poukazy na hodinu).

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Spolujezdec sedící za vámi – 200 Kč/hod. (lze také dohodnout, aby seděl za instruktorem např. dítě), nepromokavý oděv – 100 Kč (kalhoty, svršek), chránič páteře – 50 Kč, kukla do helmy – 50 Kč, rukavice – 20 Kč, videozáznam ze zážitku - 200 Kč.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Oblečení dle aktuálních klimatických podmínek (v zimních měsících stejné oblečení jako např. na lyže), pevné boty (případně náhradní na přezutí), pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu. Jízdy se konají vždy minimálně pro 2 čtyřkolky. Ale nemusíte si kupovat hned voucher na druhou čtyřkolku, ve vašem termínu půjde další osoba, která si zážitek také koupila. V případě, že chcete výlet absolvovat samostatně, pouze na 1 čtyřkolce (plus čtyřkolka průvodce) je zde příplatek 1 000 Kč.

DOPROVOD

Není možný.

DÉLKA ZÁŽITKU

Běžná doba - 1 - 3 hodiny.

SEZÓNA

Celoročně. Nejezdí se pouze pokud teploty klesnou pod minus 5 °C nebo když je více jak 20 cm sněhu.
Zážitek je možné uskutečnit od pondělí do pátku (8:00 - 18:00) a v sobotu (8:00 do 15:00).

MÍSTO KONÁNÍ

Vysočina.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Jízda na čtyřkolce

 

Po přivítání následuje úvodní instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Dále si zapůjčíte čtyřkolku a další potřebné vybavení pro jízdu – především ochranou helmu. Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem, který jede na vlastním stroji před vámi. Instruktor je po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pokud budete chtít, můžete si na místě těsně před jízdou připlatit za spolujezdce, nepromokavé oblečení nebo si domluvit kvalitní záznam z jízdy kamerou umístěnou na helmě jezdce.

 

Pojištění a odpovědnost:

Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a při dodržování pokynů instruktora se nemá v podstatě co stát.

 

Jízda v buggy je zážitek pro každého: JÍZDA V ZÁVODNÍ BUGGY.

AM0004-1
999 ks

Parametry

Lokalita
Vysočina
Pro koho
Dárky pro muže, Dárky pro ženy

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Jízda v super rychlém autě...
0 Review(s) 

Projeďte se v tomto čtyřkolovém krasavci, který byl zkonstruován s cílem užít si rychlou jízdu na maximum! Na vozidle Ariel Atom se nenachází dveře, střecha, čelní sklo a ani elektronika, zažijete tedy nezapomenutelnou jízdu a skvělý zážitek!

3 990,00 Kč