Houpačka do lana

2 899,00 Kč
S DPH

Také jste jako malé děti milovaly poutě a zejména pak houpačku? Úžasný zážitek nejen pro vás, ale pro každého, kdo chce dostat do svého těla pořádnou dávku adrenalinu! Odrazte se od mostní konstrukce a na připevněném pevném laně zažijte největší houpačku vašeho života. Staňte se na chvíli vysokorychlostním kyvadlem desítky metrů nad zemí!

AZ0012-1
AZ0012-1
999 ks
Lokalita
Typ zážitku
Mn

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování při skoku i po něm. Skok do houpačky je skok, při kterém narozdíl od Bungee jumpingu Vás pružné lano k zemi nebrzdí, ale kyvadlovým letem prolétáte nad zemí rychlostí zhruba mezi 90 až 110 km/hod. Při tomto skoku jste uvázáni sedacím postrojem. Skok můžete vyzkoušet jako jednotlivec i pár do 300 kg. Bezpečně budete připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád.

 

kieneho-houpacka-do-lana-01

 

Máme vždy něco navíc:
» termíny až do Listopadu
» budete svištět rychlostí až 110 km/h
» po seskoku obdržíte certifikát
» skáče se za každého počasí.

 

"kieneho-houpacka-do-lana-02</p

 

Náročnost:
Houpačka - skok do lana není věkově omezen. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. Váhové omezení je do 300 kg.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktáž, skok, po seskoku každý účastník obdrží certifikát o absolvování seskoku.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Dopravu na místo konání, pojištění.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Skok do houpačky nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky - především náušnice doporučujeme odložit.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Neomezeno :).
Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Doprovod může sledovat skok ve vymezeném prostoru.

DÉLKA ZÁŽITKU

Celý program - příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut.

SEZÓNA

Od března do listopadu.

MÍSTO KONÁNÍ

Ústecký kraj.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

POZNÁMKA

Po dohodě máte možnost objednat si videozáznam svého skoku na DVD.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

"kieneho-houpacka-do-lana-03</p

 

SINGL SKOK je pro jednoho účastníka.

TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčou dva účastníci najednou. Přemýšlíte, že s partnerem, kamarádem nebo s někým z rodiny prožijete trochu adrenalinu? Tak neváhejte a přijďte si spolu zkusit houpačku do lana v tandemovém podání. Tandemový seskok je omezen pouze vahou účastníku, kdy váha obou nesmí překročit 300 kg.

 

Vyzkoušejte si nejznámější adrenalinový zážitek: BUNGEE JUMPING.

AZ0012-1
999 ks

Parametry

Lokalita
Ústecký kraj
Pro koho
Dárky pro ženy, Dárky pro děti, Dárky pro muže

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Slaňování
0 Review(s) 

Toužíte zažít opravdovou adrenalinovou bombu? A nebaví vás namáhavě šplhat vzhůru? Vychutnejte si raději vzrušení z jízdy po laně dolů. Spusťte se po laně do propasti a vychutnejte si volný prostor kolem sebe.

1 500,00 Kč
Bungee jumping
0 Review(s) 

Najdete v sobě dostatek odvahy skočit z mostu do hloubky, která se nachází pod vámi? Odrazit se a padat volným pádem několik desítek metrů, zajištěni na bungee laně. Přesně to je bungee jumping a ne každý je schopný ho zvládnout. Překonejte svůj strach a zažijte nezapomenutelný zážitek. 

2 399,00 Kč
Sportovní lukostřelba
1 Review(s) 

Pojďte si s námi zastřílet z reflexních luků, tak jako za dávných věků, kdy lukostřelba byla nezbytným uměním každého lovce. Dnešní sportovní lukostřelba je vhodná opravdu pro každého! Stačí jen přijít a vyzkoušet si tuto krásnou olympijskou disciplínu.

999,00 Kč
SURVIVAL - Kurz přežití v zimě
1 Review(s) 

Předáme vám aktivní a praktickou formou cenné informace o tom, jak se pečlivě připravit na extrémní situace zimního přežití. Nejen, že zjistíte jak správně udržet své tělesné teplo, jakou speciální výstroj a výzbroj potřebujete do polárních oblastí, ale také se naučíte zhotovit si různé sněhové přístřešky a uvařit si jídlo v zimních podmínkách.

2 900,00 Kč