Bunge jumping
  • Bunge jumping
  • Bunge jumping
  • Bunge jumping
  • Bunge jumping
  • Bunge jumping

Bungee jumping

2 399,00 Kč
S DPH

Najdete v sobě dostatek odvahy skočit z mostu do hloubky, která se nachází pod vámi? Odrazit se a padat volným pádem několik desítek metrů, zajištěni na bungee laně. Přesně to je bungee jumping a ne každý je schopný ho zvládnout. Překonejte svůj strach a zažijte nezapomenutelný zážitek. 

AZ0011-1
AZ0011-1
1000 ks
Lokalita
Typ zážitku
Mn

Stojíte na hraně mostu několik desítek metrů nad zemí, vaše tělo je napumpované adrenalinem a vás se začíná právem zmocňovat strach. Pak však uděláte jediný krok směrem do volného prostoru a letíte. Adrenalin zůstává, ale strach odezní. Najednou zažíváte úžasné chvíle desítky metrů nad zemí. Překonejte svůj strach a zažijte i vy úžasné pocity svobody a života, jež zažívá člověk při bungee jumpingu!

 

Bungee jumping Chmomutov

 

Máme vždy něco navíc:
» Bungee Jumping z nejvyššího mostu v České republice
» na váš skok jsme perfektně připraveni a vše jistíme dvakrát
» bezbariérový skok i pro vozíčkáře.

 

Bungee jumping

 

Náročnost:
Není věkově omezeno. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Před každým skokem účastník stvrdí svým podpisem, že tyto úrazy či onemocnění neprodělal. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. Váhové omezení je do 130 kg jak při skoku jednotlivce, tak při skoku v tandemu.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktáž, skok, po seskoku každý účastník obdrží certifikát o absolvování seskoku.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Dopravu na místo konání, pojištění.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Neomezeno :).
Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Doprovod může sledovat skok ve vymezeném prostoru.

DÉLKA ZÁŽITKU

Celý program - příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut.

SEZÓNA

Od března do listopadu.

MÍSTO KONÁNÍ

Ústecký kraj.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

POZNÁMKA

Po dohodě máte možnost objednat si videozáznam svého skoku na DVD.

Chceš tento zážitek jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Bungee jumping u Chomutova most Hacka

 

SINGL SKOK pro jednoho účastníka. Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování při skoku i po něm. Poté si dohodnete kterým typem úvazu chcete skočit. Skáče se s úvazem za nohy nebo za postroj.

 

TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek ze synem či dcerou atd. Bezpečně budete připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád.

 

Už jste si vyzkoušeli houpačku na laně? HOUPAČKA DO LANA.

AZ0011-1
1000 ks

Parametry

Lokalita
Ústecký kraj
Pro koho
Dárky pro muže, Dárky pro děti, Dárky pro ženy

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Slaňování
0 Review(s) 

Toužíte zažít opravdovou adrenalinovou bombu? A nebaví vás namáhavě šplhat vzhůru? Vychutnejte si raději vzrušení z jízdy po laně dolů. Spusťte se po laně do propasti a vychutnejte si volný prostor kolem sebe.

1 000,00 Kč
Houpačka do lana
0 Review(s) 

Také jste jako malé děti milovaly poutě a zejména pak houpačku? Úžasný zážitek nejen pro vás, ale pro každého, kdo chce dostat do svého těla pořádnou dávku adrenalinu! Odrazte se od mostní konstrukce a na připevněném pevném laně zažijte největší houpačku vašeho života. Staňte se na chvíli vysokorychlostním kyvadlem desítky metrů nad zemí!

2 899,00 Kč
Sestup do nitra země
2 Review(s) 

Jeskyně pro každého! Sestupte do hlubin jeskyní a prozkoumejte zcela odlišný svět temna. Zažijte skvělý adrenalin desítky metrů pod zemí při objevování řady štol, plazivek či úzkých jeskyní. Neváhejte a sestupte s námi do nitra země!

1 499,00 Kč
SURVIVAL - Kurz přežití v...
3 Review(s) 

Ukážeme vám co dělat, když se ocitnete v neznámých terénech a nepříznivých situacích. Naučíte se základní pravidla přežití: obstarat si potravu i vodu, vyvarovat se nebezpečí nebo postavit nouzový úkryt. Dokonale si vyzkoušíte i vlastní psychickou odolnost.

3 499,00 Kč