Lezecké vybavení

 

Lezecké vybavení pro všechny horolezce a horolezkyně. Vše potřebné naleznete u nás, ať už lezečky, horolezecká lana, via ferratové sety, přilby, karabiny a další věci potřebné na vaše lezecké aktivity.

Nechte si poradit od profesionálů, s výběrem vám rádi poradíme a vše vysvětlíme. Prodáváme jen to, čemu věříme a testujeme na vlastní kůži.

Svěřte se do našich rukou a navštivte portál, který jsme pro vás udělali - nejlepší česká databáze via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách

 

Sportovní vybavení na via ferraty

 

Lezecké vybavení

Aktivní filtry

Cepín Petzl Quark
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
4 913,00 Kč

Quartz máme v nabídce ve dvou možnostech. Jako "cepín lopatka" nebo "kladivocepín" Quartz je univerzální zbraň, určená primárně pro technický alpinismus a lezení v ledu. Stavebnicová konstrukce hlavy se přizpůsobí jakékoliv situaci.

Cepín Petzl Nomic
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
5 534,00 Kč

Vynikající cepín pro dry-tooling a lezení v ledu. Nastavitelné ergonomické držadlo nabízí několik různých úchopů a minimalizuje riziko smeknutí cepínu při výměně rukou na zbrani. Hroty ICE umožňují nejen snadné zasekávání do všech druhů ledu, ale i jejich jednoduché vyproštění.

Cepín Petzl Ergo
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
6 129,00 Kč

Model ERGO je určen pro nejobtížnější dry-toolové a ledové výstupy. Díky agresivně zakřivené geometrii je pod hlavicí maximum prostoru a cepín tak umožňuje širší škálu pohybů. Nastavitelná ergonomická rukojeť nabízí mnoho úchopů a omezuje riziko smeknutí cepínu při výměně rukou na zbrani.