Brzdy a blokanty

 

Při výškových pracích jsou důležitou součástí vybavení brzdy a blokanty, vyberte si z naší nabídky.

Brzdy a blokanty

Podkategorie

Aktivní filtry

Blokant Petzl Basic
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
1 105,00 Kč

Lehký kompaktní lanový blokant s univerzálním použitím. Univerzální využití na fixní lana, nebo zadržovací blokant v systémech pro vytahování těžkých věcí.

Blokant Petzl Tibloc
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
544,00 Kč

Velice lehký a pevný nouzový blokant. Na lano se zakládá snadno a rychle. V kombinaci s kladkou MINI TRAXION jej lze využít pro výstupy po laně a sestavování kladkostrojů.

Petzl Ascentree
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
4 021,00 Kč

Blokant Petzl Ascentree  slouží na výstupy po dvojitém laně za použití techniky šplhání s přírazem, nebo s pomocí dvou nožních blokantů PANTIN. Široká, ergonomicky tvarovaná rukojeť, poskytuje pohodlný úchop. Vačka je plně integrovaná do těla blokantu, aby se zabránilo jejímu oděru. Velké rukojeti se dobře drží i v silných a větších rukavicích.

Brzda Petzl Verso
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
519,00 Kč

Velmi lehká brzda Verso od firmy Petzl určena pro jištění a slaňování. Slouží k jištění začátečnických lezců, jednoho či dvou druholezců a ke slaňování.

Brzda Petzl Reverso 4
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
714,00 Kč

Ultra lehká víceúčelová jistící a slaňovací brzda Petzl Reverso 4 se třecími drážkami ve tvaru písmene V s asymetrickými příčnými kanálky, která se přizbůsobí jakémukoliv typu lana, které máte.