Via ferraty

 

Pro všechny nadšence lezení na via ferratě máme v nabídce kvalitní vybavení. Najdete zde kvalitní via ferratové sety, ale i samostatné tlumiče pádu od značek Ocún, Petzl, Camp, Edelrid, Rock Empire a dalších. U nás si vyberete!

Nechte si poradit od profesionálů, s výběrem vám rádi poradíme a vše vysvětlíme. Prodáváme jen to, čemu věříme a sami testujeme na našich zájezdech a lezeckých kurzech.

Svěřte se do našich rukou a navštivte portál, který jsme pro vás udělali - nejlepší česká databáze via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách

 

Sportovní vybavení na via ferraty

 

Jaké vybavení potřebuji na via ferratu?
Chystáte se na zájezd do Alp nebo si užít adrenalinový zážitek na Pastýřské stěně v Děčíně? Určitě budete potřebovat toto vybavení: sedací a hrudní úvazek, via ferratový tlumič pádu, horolezeckou přilbu, smyčku a rukavice. Podrobný seznam veškerého vybavení na via ferraty najdete v článku na našem blogu.

Via ferraty

Podkategorie

Aktivní filtry

Tlumič pádu Camp Kinetic Rewind
0 Review(s) 
Skladem
1 971,00 Kč

Tlumič pádu pro lezení na via ferratách je ideální volbou pro uživatele od 40 do 120 kg (včetně vybavení). Tlumič Camp Kinetic Rewind je vybaven strečovými a zároveň pevnými popruhy Rewind se šířkou 22 mm a dvěma dlaňovými karabinami, které jsou velice pohodlné a bezpečné.