Ztraceni - teambuilding

Po havárii dopravního prostředku se skupina přeživších snaží dostat zpět do civilizace. Pro přežití musí tým urychleně začít spolupracovat na primárních úkolech. Je nutné vybudovat přístřeší, najít zdroj pitné vody, zajistit si potravu, rozdělat oheň, apod. Pokud se ztracení přeživší chtějí vrátit zpět do civilizace, bude nutné zajistit komunikaci se světem.Průběh programu:
Účastníci budou rozděleni do týmů a jejich úkolem bude překonat nejrůznější překážky, plnit jednotlivé úkoly a především spolupracovat. V jednotlivých skupinách si zvolí svého vůdce, který tímto získá důvěru pro vybrání vhodných adeptů na plnění úkolu. V polovině hry proběhne nová volba vůdce, kde budou rozebrány důvody, proč se volí právě tento. Na každý úkol je stanovený časový limit a za jeho splnění dostávají týmy indicie, které jim v závěru odhalí návod na záchranu. Pro přežití v přírodě je nutná vzájemná komunikace, rychlé rozhodování a spolupráce.

Aktivity:
» vymýšlení týmového pokřiku a maskování
» icebreakers týmu
» rozdělání ohně křesadlem
» „lov kořisti“ lukostřelbou
» výroba pasti
» výtah na strom
» navigace a orientace v terénu
» lanový žebřík
» hádanky a šifry
» slaňování.

Dle časové náročnosti či vašich požadavků je možné přidat další naše aktivity, popřípadě zredukovat.

Přínosy:
Tento teambuildingový program se zaměřuje na více aspektů fungování týmu. Prověříte si svou odvahu, vytrvalost, zručnost, přesnost, manuální šikovnost, rovnováhu, navigaci a své vědomosti. Vyzkoušíte si pocity při boji o přežití, zažijete adrenalin, překonáte strach a potrápíte své mozkové závity při luštění šifer a hlavolamů.

Pro koho je tento teambuilding určen:
Pro jakékoliv skupiny lidí, které chtějí posílit týmového ducha, důvěru, zlepšit komunikaci, vylepšit dělení rolí v týmu, sebepoznání.

Fyzická náročnost:
Náročnost tohoto programu lze přizpůsobit fyzickým možnostem účastníků v soft, medium a hard verzi.

Lokality:
Tento teambuilding může být realizován téměř kdekoliv po celé ČR. Pokud chcete doporučit, naší oblíbenou lokalitou pro pořádání této akce jsou Krušné hory a Labské pískovce na severu Čech.

Proč si vybrat právě nás:
- dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- přímý realizátor firemních akcí
- pokrýváme celou ČR
- profesionálně vyškolený tým instruktorů a průvodců
- pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- individuální přístup
- kreativita a flexibilita.


NAŠE REFERENCEDomů

Košík  

(prázdný)