O nás

Vítáme Vás na stránkách cestovní agentury HOTROCK s.r.o.

Naše agentura je zaměřena na zprostředkování nejen adrenalinových zážitků, zážitků jako dárků a extrémních sportů, při kterých tuhne krev v žilách, ale v naší nabídce najdete také vzdělávací kurzy a sportovní akce. Současně se zaměřujeme na zprostředkování kvalitních a celistvých teambuildingových i outdoorových programů ušitých přímo na míru, dle požadavků samotného zákazníka.

Naším krédem je, abyste dostali za Vaše peníze co nejkvalitnější servis během celého zážitku, kurzu nebo programu. Zprostředkujeme vždy vysoce emotivní akce, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Umožňujeme svým klientům „ochutnat“ outdoorové sporty, extrémní zážitky i silný pocit vzrušení, ale vždy s maximální možnou bezpečností. Díky získaným znalostem i dlouholetým zkušenostem lektorů a instruktorů dokážeme naplnit představy jak individuálních zákazníků, tak i firemních kolektivů a přitom vždy dodržovat platná bezpečnostní pravidla.

Sídlíme v Ústí nad Labem a právě proto je naše hlavní působiště na severu Čech. Ústecký kraj nabízí velké množství dokonalých míst vhodných k provozování námi nabízených programů. Přesto se spousta outdoorových aktivit neobejde bez čarovných míst jako je Šumava, Vysočina, Nízký Jeseník, Alpy nebo Vysoké Tatry. Všechny své programy připravujeme dle přání klieta v nejrůznějších variantách, v jakoukoliv denní dobu, na jakémkoliv místě.

V případě, že zde naleznete co právě hledáte a pokud Vás zaujme některá z našich nabízených služeb, těšíme se brzy na viděnou.

Agentura HOTROCK s.r.o. v datech:
 • Rok 2016 - mezi naše největší projekty tohoto roku bezesporu patří vytvoření unikátního portálu o zajištěných cestách www.viaferraty.cz .

 • Rok 2015 - rozšířili jsme náš tým o další zaměstnance a rozšiřujeme i nabídku via ferrát v zahraničí, dále jsme uskutečnili náš první HOTROCK CAMP.

 • Rok 2014 - nově jsme pro vás otevřeli e-shop, prodej outdoorového zboží a začali spolupracovat s firmami jako je Petzl, Ocún, Icebreaker, Mammut, La Sportiva, Rock Empire, a další.

 • Rok 2013 - po sedmi letech práce za námi, je plno věcí před námi a my slavíme již se 4000 spokojenými klienty.

 • Rok 2012 - začínáme spolupracovat s novým partnerem - Slevomat.cz, s.r.o.

 • Rok 2011 - honíme kurzy o 106, my učíme vás, vy učíte nás a tak začínáme pořádně řádit i v zimě, nově přežíváme už i na sněhu, učíme se lézt po zmrzlých vodopádech a chodit na sněžnicích.

 • Rok 2010 - dne 7. 4. 2010 vznikla obchodní společnost HOTROCK s.r.o. a také spouštíme internetové stránky v novém kabátě (user-friendly e-shop).

 • Rok 2009 - nabídku rozšiřujeme o dárkové pobyty a interaktivní workshopy. Zřizujeme půjčovnu sportovní potřeb v Ústí nad Labem.

 • Rok 2008 - pracujeme na první webové prezentaci www.hotrock.cz, kterou zdárně spouštíme do sítě dne 24. 7. 2008. Vůbec jako první ze zážitkových firem v ČR jsme začali nabízet Kurzy přežití v přírodě.

 • Rok 2007 - neustále navyšujeme naše portfolio. K zážitkům přidáváme odborné kurzy a pět ucelených teambuildingových programů.

 • Rok 2006 - zakládáme živnost (pracovní název Hot rock), vázané živnostenské oprávnění máme na Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, dále se vzděláváme, spolupracujeme s jinými agenturami a získáváme první zákazníky.

 • Rok 2005 - zúčastňujeme se prvních vzdělávacích kurzů, školíme se a pilně skládáme zkoušky :-)

Domů

Košík  

(prázdný)