Teamspirit

Teamspirit
Akce tohoto druhu jsou organizovány jako zábavné programy k obchodním setkáním, důležitým konferencím nebo jako příjemné doplnění firemních dní určených k relaxaci zaměstnanců a jejich rodin.

Při teamspiritových programech dochází k navázání řady kontaktů v přátelské, neformální atmosféře. Takto společně strávený zábavný zážitek navodí příjemnou atmosféru a to nejen v samotné firmě. Teamspirit je ideální společná odměna pro všechny zaměstnance.

                                                                                   Naše reference


UKÁZKA NAŠÍ NABÍDKY:

Chůze na sněžnicích

V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se Vám ani nesnilo. Túry na sněžnicích přitahují stále větší počet lidí. Vyzkoušejte si to i Vy, naučíme Vás to!

Naučíte se jak v hlubokém sněhu překonat velké zasněžené plochy. Pomocí sněžnic se budete lehce pohybovat krásnou zimní krajinou.

Dozvíte se jaký terén může být pro sněžnice nebezpečný, jak se na túru připravit, co nezapomenout s sebou, jak se zachovat při náhlém zhoršení počasí.


Rafting a lukostřelba

Už jste slyšeli o úžasném slalomovém kanále ve Veltrusích? Ne? Tak to se opravdu těšte na skvělý zážitek. Super divoký kanál, který by zvládli možná jenom Vojta Kotek s Jirkou Mádlem v Rafťácích. Jestli se nebojíte, chcete ukázat své kvality a odvahu nenechat se dobrovolně utopit, tak na co čekáte? Jdeme na TO! Vezmeme si raft, spojíme týmovou sílu a ti největší borci nám ukážou jak si pořádně zařádit ve vlnách.

Návrh teambuildingu:

» Akce bude probíhat v Raft-campu ve Veltrusech (50 minut autem z Ml. Boleslavy)
» Pádlovat budeme na dvou raftech
» Vysvětlíme základní bezpečnostní pravidla a pak s chutí do toho
» Před raftováním si zahrajeme na „Rychlé šípy“ a ověříme si, kdo z nás má nejlepší mušku

Via ferraty zajištěné cesty

Láká vás pohled na krásnou krajinu s nadhledem? Českosaské Švýcarsko je bezesporu unikátní, pojďte zažít vertikální dobrodružství a kochat se Česko-Němeskými pískovcovými skalami. Pomocí ocelových lan a stupaček vylezete příkrou skalní stěnu. Náš instruktor Vás bezpečně provede celou adrenalinovou cestou a společně překonáte traverzy, strmé výšvihy i skalní štěrbiny. Jako bonus na závěr získáte pamětní diplom o zdolání své první via ferraty.


Rafting a via ferraty ve Slovinsku

Pusťte se s námi do boje s nejmocnější přírodní silou. Divoká voda a raftování ve Slovinsku Vám vtrysknou mocné dávky adrenalinu přímo do žil.

V jednom jediném balíčku Vás čeká rafting, vertikální výstup zajištěnou cestou - via ferrata, lukostřelba a pro opravdové extrémní nadšence canyoning.


Košík  

(prázdný)