Firemní workshopy

Rádi pro vás připravíme workshop dle vlastního výběru, které prezentujeme poutavou interaktivní formou.

                   Naše reference

Horolezecký workshop - seznámíte se s teorií, osvojíte si návyky a dovednosti nezbytné pro lezení na skalách. Naučíte se bezpečně lézt, jistit i slaňovat.

Speleologický workshop - během tohoto workshopu sestoupíte do hlubin jeskyní a prozkoumáte zcela odlišný svět temna. Budete procházet, prolézat a soukat se skrz propletenou soustavou chodeb a trhlin.

Kanoistika a rafting - workshop zaměřený na základní techniky ovládání kánoe i velkého člunu. Naučíte se obecné základy kanoistiky, získáte přehled o současném vodáckém světě.

Lavinový workshop - určený pro každého, kdo se rád pohybuje v zimní horské krajině, kde nemůžeme nikdy zcela vyloučit lavinové nebezpečí. Ať jste horolezec, snowboardista, skialpinista nebo turista. Dozvíte se jak předcházet lavinovému nebezpečí.

Navigace a orientace - naučte se bezproblémově dostat v neznámém terénu vlastním přičiněním k určenému cíli. Práce s mapou a kompasem pro Vás bude rutinou.

Workshop přežití - survival - naučíme vás co dělat, když se ocitnete v neznámých terénech a nepříznivých situacích. Naučíte se základní pravidla přežití, obstarat si potravu i vodu, vyvarovat se nebezpečí nebo postavit nouzový úkryt. Dokonale si vyzkoušíte i vlastní psychickou odolnost.

Zimní kurz přežití a chůze na sněžnice - pečlivě se připravit na zimní extrémní situace.

Workshop zaměřený na bezpečnost práce - interaktivní a zábavné školení zaměstnanců v oblastech BOZP, požární ochrany, práci ve výškách a dalších.

Zábavný workshop první pomoci - v případě zranění je potřeba se velmi rychle rozhodovat a znát základní pravidla první pomoci, která si během našeho záživného kurzu osvojíte.

Workshop na budování důvěry v týmu - díky zdánlivě jednoduchým úkolům a dohledu zkušených lektorů členové pracovního týmu budují vzájemnou důvěru, která je pro dobré fungování společnosti nezbytná a zároveň posilují schopnost vzájemně spolupracovat.

Workshop na rozvoj kreativity a podporu tvůrčího myšlení - opětovné probuzení kreativního myšlení u zaměstnanců - naučíme jak se na problémy dívat z jiných úhlů a vybrat to nejvhodnější řešení.

Košík  

(prázdný)