Teambuilding

Teambuilding je ideálním prostředkem k zlepšení mezilidských vztahů, sociální interakce a tím dosažení větší kolektivní spolupráce.

Chcete zorganizovat pro své zaměstnance firemní akci? Jsme tu pro vás! Nabízíme vám kompletní servis při zajištění teambuildingu po celé ČR. Na výběr máte jak z indoor tak i outdoor aktivit. A pokud byste si náhodou z naší nabídky firemních akcí nevybrali, nabízíme možnost vytvořit teambuilding na míru dle vašeho přání.


Proč si vybrat právě nás:
- dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- přímý realizátor firemních akcí
- pokrýváme celou ČR
- instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- individuální přístup
- kreativita a flexibilita.


Vaše firemní akce umíme obohatit o tyto atrakce a sportovní aktivity.NAŠE REFERENCE


UKÁZKA TEAMBUILDINGŮ:ZTRACENI

Po havárii dopravního prostředku se skupina přeživších snaží dostat zpět do civilizace. Pro přežití musí tým urychleně začít spolupracovat na primárních úkolech. Je nutné vybudovat přístřeší, najít zdroj pitné vody, zajistit si potravu, rozdělat oheň, apod. Pokud se ztracení přeživší chtějí vrátit zpět do civilizace, bude nutné zajistit komunikaci se světem. ...číst více
ZA PIRÁTSKÝM POKLADEM

Piráti odedávna usilovali o nalezení prastarého pokladu. Jedinými pomocníky na dobrodružné cestě za pokladem jsou kus staré mapy a pergamen s tajnou zprávou. Pomocí správného navigování a po zdolání nejrůznějších nástrah všeho druhu dovede hledače k hledanému pokladu. ...číst více

DOBYTÍ MOUNT EVERESTU

Tento teambuilding si nic nezavdá s opravdovou horolezeckou expedicí. Účastníci se vydají ze základního tábora a společnými silami překonávají dlouhou cestu až na vrchol. Do cíle je to daleko, je nutné najít bezpečnou trasu a vypořádat se s mnoha nástrahami, které každou horolezeckou expedici doprovází. Projeví se zde soudržnost, trpělivost a vytrvalost skupiny. ...číst více
PO STOPÁCH PAŠERÁKŮ


Selhání nepřipadá v úvahu. Kolegům do DDR musíte přes hranice přenést tajnou zásilku a převést přes hranice důležité osoby bez jakéhokoliv povšimnutí. Ke splnění cíle operace musíte být sehraní, důmyslní, rychlí a neviditelní. Mezi sebou budete komunikovat kódovanou abecedou přes radiovysílačky a maskovat se budete před pohraniční stráží. Pokud vás chytí, nesmíte nic prozradit! ...číst více
ANDĚL NA HORÁCH

Vydejme se zpět do padesátých let minulého století a s revizorem Gustavem Andělem to pořádně roztočme v zasněžených Vysokých Tatrách. Hlavní úkol je zdánlivě jednoduchý, jako detektivové amatéři si tajně proklepneme budoucí snachu Věru. Úkol zdánlivě triviální však překvapivě nabírá na složitosti a mladá generace se jen tak lehce nevzdává.

STAŇTE SE AGENTEM 007

Celý den bude ve stylu „AGENT 007“. Účastníci budou rozděleny do několika týmu. Budou muset překonávat nejrůznější překážky, plnit úkoly a především soutěžit formou zábavy. Zažijí nezapomenutelný adrenalin, budou řešit různé kódy a šifry. V jednotlivých skupinách budou účastníci odkázáni na spolupráci a dokonalou souhru. Pro nejlepší tým bude překvapení v podobě balíčků ve stylu Army.

CIMRMANIÁDA

Hola hola, díky matrikáři. IV. Vídeňské farnost Franzi Huschkovi, který prováděl většinu zápisů ve stavu opilosti, nejde dodnes s jistotou říci, zda manželům Marlen a Leopoldu Cimrmanovým narodil synek v mrazivé únorové noci roku 1856, 1864, 1878 či 1889. Matrikářův nejistý rukopis připouští i rok 1890. Takže i v příštím roce tomu bude stodvacet let, co se Jára Cimrman narodil.

ZLATOKOPECKÁ VÝPRAVA

Přesuneme se na Klondike, kde budeme stejně jako spisovatel Jack London prožívat zlatou horečku. Zlatokopové byli drsní hoši, proto i Vy budete muset před samotnou výpravou projít zlatokopeckým výcvikem, aby jste byli připraveni na dalekou cestu a všechny nástrahy, které Vás na ní čekají.


PROJEKT

„Vážený týme, zítra odpoledne se koná na náměstí jarmark. Zde máte k dispozici papíry, špejle, plastelínu a látky. Za použití pouze tohoto materiálu máte za úkol přijít zítra v pět hodin s výdělkem tisíc korun. Jak to uděláte a kdo všechno se zapojí, je jen na vás. Přistupujte k tomu však jako k reálnému projektu. 24 hodin do konce úkolu se vám odpočítává - tři, dva jedna… teď! “A nebo…
Nezaujalo Vás žádná z námi navržených témat? Nevadí. Naše firma je flexibilní, kreativní a vyjde Vám vstříc. Po vzájemné dohodě zkusíme vytvořit teambuilding podle Vašich představ. Naším cílem je Vaše spokojenost.


KONTAKTUJTE NÁS


Pomocí teambuildingu se zvyšuje snaha o dosažení pracovních úkolů i splnění důležitých cílů. Úspěch teambuildingu závisí na správném načasování, navržení a vedení vhodného programu, sběru informací, přijetí zpětné vazby od týmu a vyhodnocení dosažených výsledků.

Aby byl teambuilding přínosný, nemusí zabrat spoustu času. Náš jednodenní nebo dvoudenní kurz může mít na následný výkon týmu významný dopad. Výkon je to hlavní, co by měly týmy v kurzu nabýt. Každý tým je jedinečný, má jiné problémy, potřeby a dynamiku. Proto i naše jednotlivé kurzy jsou vždy originální a vznikají přímo na míru konkrétní skupině nebo pracovnímu kolektivu.

Jednotlivé teambuildingové programy zasazujeme do outdoorového prostředí a spojujeme je s nádechem adrenalinových dobrodružství. Blízký kontakt člověka s přírodou navíc vytváří pozitivní prostředí pro efektivní spolupráci, vytváří důvěru a jednotu.

Košík  

(prázdný)